فال روزانه آدینه 14 مهر 1396

به گزارش وبلاگ امین مرقی، فال روزانه آدینه 14 مهر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه آدینه 14 مهر 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج میزان (Libra)
  • ورود ماه به موقعیت برج ثور (Taurus)

فال روزانه آدینه 14 مهر 1396

فروردین

اگر می خواهید در خصوص موضوع حساسی با کسی صحبت کنید بهتر است تا جایی که می توانید احتیاط به خرج دهید. وقتی کلمه ها از دهانتان خارج شدند دیگر نمی توانید آنها را پس بگیرید، پس در انتخاب آنها دقت کنید. شما دلتان می خواهد که روابط عاطفیتان همان شکلی باشند که خودتان می خواهید و مایه آرامش و راحتی شما باشند، اما چنین چیزی همواره هم امکان پذیر نیست. در حال حاضر بین شما و فردی که دوست دارید اختلافات و مسائلی وجود دارند که شاید به این سادگی ها هم حل نشوند. تنها چیزی که می تواند به بهتر شدن این شرایط یاری کند گذشت زمان است. متاسفانه، همواره همه چیز دقیقا همان طور که شما برنامه ریزی نموده اید پیش نخواهد رفت !

اردیبهشت

امروز اگر کسی انتظار بیش از حدی از شما داشته باشد به احتمال خیلی زیاد واکنش نشان داده و یا حتی رفتار تندی از خودتان بروز می دهید. متأسفانه این رفتار می تواند شما را در شرایطی قرار دهد که اصلا دلتان نمی خواهد. با وجود این که شما در حال حاضر از لحاظ روحی بسیار حساس هستید، تنها خطری که در واقع امنیت شما را تهدید می نماید از دست دادن کنترل رفتارهایتان است. این بدان معنی نیست که باید خشم خود را فرو ریخته و خودتان را نحت فشار روانی قرار دهید، فقط ضروری است آنچه شما را ناراحت نموده است را با آرامش و ملایمت بیشتری به زبان بیاورید و به طرف مقابلتان نیز اجازه بدهید نظرات و احساسات خود را بیان کند تا به تفاهم دست پیدا کنید .

خرداد

شما با صبوری تمام در انتظار زمان مناسب برای در میان گذاشتن موضوعی مهم با یکی از دوستان نزدیک و یا شریک زندگی خود بوده اید، اما امروز ناگهان کنترل احساساتتان از دستتان خارج شده و بی آن که خودتان بخواهید حرف هایی که نمی خواسته اید به زبان بیاورید را هم به طرف مقابلتان می گویید. سرکوب کردن این احساسات و پنهان سازی احساس سردرگمیتان در حال حاضر امکان پذیر نیست و شاید رفتاری غیر منطقی از خودتان نشان دهید. سعی کنید آنچه در سر دارید را تا جای ممکن به آرامی و مهربانی بیان کنید، زیرا در واقع شرایط آنقدرها هم که شما فکر می کنید حاد نیست. به دیگران اجازه دهید چشمتان را به روی واقعیت ها باز نمایند .

تیر

امروز وقتی پای انجام دادن وظایف و مسئولیت هایتان و اطاعت از آنچه به شما دستور داده شده است در میان باشد، آنچه برایتان مثل روز روشن به نظر می رسد ممکن است فرسنگ ها از واقعیت فاصله داشته باشد. برای پیدا کردن واقعیتی که به دنبالش هستید باید تمام اراده و پشتکار خود را به کار بگیرید و اگر کسی مانع شما شد و در سر راهتان نهاده شد، چند قدم عقب تر بروید و سعی کنید از زاویه ای دیگر به موضوع نگاه کنید. تغییر دادن نگرشتان می تواند دقیقا همان کلیدی باشد که برای حل کردن این معمای پیچیده به آن احتیاج دارید. امشب عشقتان را به یک رستوران گران قیمت دعوت کنید و به جاهایی ببرید که شاید در حالت عادی به نظرتان کمی گران قیمت باشند !

مرداد

امروز ممکن است با نیروی بازدارنده ای روبرو شوید که به سادگی یک مانع کوچک بر سر راهتان نیست. شما با کسی روبرو هستید که از هر لحاظ نسبت به شما تسلط دارد و نمی توانید با او مبارزه کنید، پس سعی کنید خودتان را به آرامی و بدون درگیر شدن از این موقعیت کنار بکشید، اما توانایی های خودتان را هم نشان دهید و مثل شخصی بی کفایت عمل نکنید. شاید بتوانید با به کار دریافت خلاقیت ذاتی خود این شرایط را طوری تغییر دهید که هر دو طرف در آن برنده باشند. شما در حال حاضر دارید در زمینه روابط عاطفی طوری رفتار می کنید که انگار دارید قایم موشک بازی می کنید، بهتر است با صداقت و همدلی بیشتری رفتار کنید !

شهریور

امروز اگر در رابطه عاطفیتان صداقتتان مورد تردید قرار بگیرد ممکن است کنترل رفتارتان را از دست داده و عصبانی شوید. با این حال این بحران می تواند به موقعیتی سازنده تبدیل گردد و تحولاتی که مدت ها پیش باید در روابطتان به وجود می آمدند را ایجاد کند. شاید حتی زمان آن رسیده باشد که رابطه ای مسموم را برای همواره به سرانجام برسانید و زمینه را برای ورود شخصی بهتر به زندگیتان فراهم کنید. بودن در منطقه امنی که برای خودتان ساخته اید خیلی راحت است، اما هیچ چیزی در آن رشد نخواهد نمود. اگر برای فکر کردن به زمان و تنهایی احتیاج دارید سعی کنید بعدازظهر امروز را به تنهایی بگذرانید و در خلوت خود به همه چیز از زاویه ای تازه نگاه کنید .

مهر

امروز زمان آن رسیده که با عمیق ترین خواسته ها و ترس های پنهان خود روبرو شوید. شرایط کیهانی فعلی می توانند باعث درگیری های درونی شده و بذر بی اعتمادی و بی ارزش انگاشتن نفستان را در وجود شما بکارند. خوشبختانه اگر با صداقت تمام با خودتان روبرو شوید می توانید ضرر را به منفعت بدل نموده و خودتان را از این شرایط نجات دهید. از آنجایی که شما نمی توانید رفتارهای غیر منطقی دیگران را کنترل کنید، سعی کنید زندگی خودتان را به بهترین شکلی که می توانید مدیریت کنید. امروز وقتی پای مسائل عاطفی به میان می آید شما احساس گیجی و بلاتکلیفی می کنید. اگر عشقتان به اندازه انتظارتان به شما توجه نمی نماید لزوما بدین معنا نیست که دارد به شما خیانت می نماید !

آبان

امروز حتی اگر خودتان فکر کنید که دارید خیلی عادلانه رفتار می کنید ممکن است به راحتی درگیر نبردی طولانی با شخصی شوید که به لجبازی خودتان است. شاید بخواهید به دنبال راهی برای فرار از این شرایط باشید، ساده ترین و بهترین راه برای جلوگیری از این تنش ها و درگیری این است که تا جای ممکن با افراد بی ارزش هم کلام نشوید. شما انتظاراتی غیر منطقی و افسانه ای از این که رابطه عاطفیتان چگونه باید باشد در سر دارید و این باعث شده است که موقعیت های خوبی که برایتان به وجود می آیند را به سادگی از دست بدهید. هیچ رابطه ای نمی تواند از روز اول همان رابطه ایده آلی باشد که شما در ذهنتان دارید .

آذر

شاید با خودتان فکر کنید که می دانید برای آینده چه برنامه هایی دارید و چه اتفاق هایی قرار است بیفتند، با این حال محتمل است با مسائل پیش بینی نشده و یا مخالفت هایی که انتظارش را ندارید روبرو شوید. تحت هر شرایطی اولین شرط رسیدن به موفقیت داشتن صداقت است. رویاهایتان در ذهنتان خیلی واضح و معین هستند و دقیقا می دانید که چه می خواهید، اما مشکل کار اینجاست که نمی دانید چطور می توان آنها را به واقعیت تبدیل کرد. اگر پای مسائل عاطفی در میان است بهتر است به دنبال پیدا کردن راه حلی منطقی و عمل گرایانه نباشید. خیلی چیزها کاملا به شانس بستگی دارند و باید صبر کنید و ببینید که چه پیش خواهد آمد .

دی

امروز برای رسیدن به اهدافتان حاضر هستید پا از حدود خود فراتر گذاشته و هر کاری را که ضروری است انجام دهید، اما باید مواظب باشید در این کوشش همراه با پشتکار خود احساسات و بازخورد منفی در دیگران ایجاد نکنید. این کار فقط جلوی پیشرفتتان را خواهد گرفت. عشق و روابط عاطفی امروز حالتی رمانتیک تر و رویایی تر به خود خواهند گرفت. وقتی در خصوص کسی که دوست دارید حرف می زنید و یا حتی وقتی که به او فکر می کنید چشم هایتان برق می زنند. اگر هم مجرد هستید درخشش و جذابیتی که وجودتان را در برگرفته است حتی اگر خودتان به دنبال آغاز رابطه جدیدی نباشید هم دیگران را به شما جذب خواهد نمود .

بهمن

در روابطی که با دیگران دارید کمی احتیاط کنید و دست از اصرار برای این که کارها همان طوری که شما دلتان می خواهد انجام شوند بردارید. شما چنان انتظارات زیادی از طرف مقابلتان دارید که شاید هیچ گاه نتواند انتظاراتتان را برآورده کند و این می تواند باعث نا امیدی او نسب به رابطه ای که دارید و آینده آن گردد. دست از کوشش برای تبدیل کردن عزیزانتان به آن چیزی که خودتان می خواهید برداشته و آنها را همان طوری که هستند بپذیرید. اگر احساس می کنید حالتان زیاد خوب نیست بهتر است امروز را در خانه مانده و استراحت کنید. با تغذیه مناسب و استراحت کافی جلوی سرماخورگی لعنتی را بگیرید تا فردا بتوانید راحت به کارهایتان برسید !

اسفند

امروز به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی رویاهایتان می توانند به واقعیت بدل شوند. این می تواند همان زمانی باشد که مدت ها در انتظارش بوده اید، پس خودتان را آماده کنید. اگر کسی شما را به خود جذب نموده و دنبال فرصتی مناسب برای در میان گذاشتن احساستان هستید این فرصت را به هیچ عنوان از دست ندهید. به رفتارهایی که با اطرافیانتان دارید دقت کنید، ببینید از چه حرکات و رفتارهایی که از خودشان بروز می دهند نفرت دارید، سپس به خودتان نگاه کنید و ببینید که خود شما هم این ویژگی ها را دارید! بله، احساساتی که نسبت به دیگران داریم خیلی چیزها را در خصوص خودمان می توانند به ما بگویند! اولین قدمی که باید بردارید این است که خودتان را تغییر دهید .

منبع: ستاره

به "فال روزانه آدینه 14 مهر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه آدینه 14 مهر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید